| DeeDee_9897 a întrebat:

Deci m-am saturat.citesc si eu o intrebare bucurandu-ma ca ajut pe cineva si deja imi stric dispozitia cand vad nemaipomenita fraza "fundita";"fundoi";"funda". acesta este un site in care ne ajutam din placere. din bucuria ca poti sa ajuti ceilalti oameni. funditele astea nu se mananca nu obtii bani cu ele oameni buni.aceste fundite trebuiau sa fie un asa-zis premiu pentru cine dadea cel mai complex si bun raspuns.nu ca ai scris 2 lulele-3 surcele si gata vrei funda.in caz ca odata veti ajunge expert TPU sper ca va veti da seama ca multe fundite le aveti pentru ca ati cersit iar unele persoane mai slabe de inger vi leau dat.si acum imi veti sari in cap

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am cersit funde si uite ca mi le-am meritat, numai ca lumea de aici vrea sa fie in rand cu cei care suntem sus in ranking si asta e mai bine sa nu ii bagi in seama ca e mai bine asa doar nu iti face nici un rau tie.

| DrummerDreams a răspuns:

Ai dreptate.Si eu m-am satrurat sa vad lumea ca zice "FUNDITE","FUNDOI". Daca vrei sa ajuti pe cineva o faci din placere.Si pana la urma tot primeste fundita daca a raspuns corect.Recunosc ca si eu scriu fundita dar daca nu scrii sunt unii care chiar nu iti dau fundita(jnumai trebuie sa le aduci tu aminte sa ti-o dea) dar la unele intrebari nu le scriu cas vreau fundita caci o fac din placere ca le raspund si nu ca vreau sa intrec lumea cu "fundele" mele.

| AndreeaEma a răspuns:

Ai dreptate si nu doar cei care posteaza intrebarile spun la sfarsit "FUNDITSAA", ba chiar si cei care raspund, am vazut ieri un raspuns in care persoana respectiva a inceput propozitia cu "FUNDA te rog." si abia apoi a raspuns postarii. Sunt persoane care nu mai raspund o data ce au vazut ca funda a fost deja acordata, sunt persoane care se supara ca utilizatorul nu a acordat funda nimanui. Le repet si le voi repeta mereu acestor persoane ca fundele nu te ajuta cu nimic in viata.Sunt f multe probleme pe TPU, cum ar fi: cuvintele vulgare, intrebarile fara sens, puse doar de dragul de a mai posta ceva (cam ca: " Hey buna! Cine raspunde primul ia fundita"), sunt persoane care se folosesc de site pentru efectuarea temelor, iar altele care nu stiu pe cine sa mai jigneasca. Insa din pacate nu toti utilizatorii gandesc ca si tine! O zi buna!