| Mi$tiK a întrebat:

Nu inteleg care e faza cu funditele?
nu de aia intram sai ajutam pe ceilalti?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai toti sunt innebuniti dupa fundite (aproape). fac colectiehee hee dar mai tarziu realizeaza ca nu sunt asa de importante si se lasa pagubasi.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ba da, dar unii o duc cam prea departe şi sunt de pentru ei a ajuns ca un concurs, care are mai multe fundiţe...nu te poţi aştepta la sfaturi buni din partea lor, doar google îi ajută. Cei care ajută cu adevărat niciodată nu vor pretinde o fundiţă, ei vor ajuta dezinteresat. Sfaturile acestora trebuie ascultate. happy

| deea_1980 a răspuns:

Ba da, dar se cred mai destepti daca au mai multe fundite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fundite, fundite si iar fundite... pot spune ca fundita este un termen des folosit de persoanele noi de pe site sau cei sub 10-11 ani.