| Cookie166 a întrebat:

Deci ..ma chinui sa imi fac un nou id de ceva timp si cand da "create" ma da inapoi la pagina de pornire yahoo. Am mai incercat apoi si la fel.Imi spune ca id-ul nu este valid.Cine ma ajuta si pe minee?

4 răspunsuri:
| Vegah a răspuns:

Şi eu am păţit asta, am 3 browsere instalate şi am reuşit să-mi fac alt id doar pe Opera, pe Mozzila şi Chrome nu merge. Instalează Opera.

| Cookie166 explică (pentru Vegah):

Am doar Mozzila. de ce ar merge doar pe Opera?

| Vegah a răspuns (pentru Cookie166):

Chiar nu ştiu... şi eu m-am întrebat asta, dar n-am găsit răspuns.

| Cookie166 explică (pentru Vegah):

S-a rezolvat! Mersi oricum. ^.~