| ViseColorate_4467 a întrebat:

Deci:
sunt pe abonament si am uitat complet ca azi e ultima zi de plataa facturii, cand mi-am adus aminte a fost prea tarziu deoarece este inchis la banca si daca nu il platesc imi susspendeaza abonamentul.Se poate plati factura online? daca da...va rog aratati`mi unde.pls

3 răspunsuri:
| twink a răspuns:

Incorect margo, nu se tine cont de zile lucratoare sau nu! in contracte sunt specificate zile calendaristice pana la scadenta. cel putin la telefonie mobila e asa. Pt visecolorate, se poate plati online de pe site companiei respective sau poti apela relatii cl pentru amanare plata

| bogdan_5147 a răspuns:

Daca esti pe orange incearca aici http://www.orange.ro/epayment/index.html

| Streetboy a răspuns:

Ce abonament? tv telefon?! de care is o groaza.