| diana_3977 a întrebat:

Deci, vreau sa ii intreb pe cei care au vazut serialul naruto. pe ce program TV se difuzeaza si cum se termina? naruto cu cine o sa fie impreuna, dar hinata, sakura, sasuke si toti ceilalti.

Răspuns Câştigător
| Aiurita a răspuns:

Naruto se difuzeaza pe Animax. In fiecare miercuri pe la 21:15[cred, nu sunt sigura thinking]. Si inca nu s-a terminat animeul. Mai sunt multe episoade, la tv sunt numai la seria cand Naruto si ceilalti erau mici, in afara de aia mai este si seria shippuden[cand sunt personajele sunt mari]. In fine... ideea e ca pana da tot anime`ul la tv mai trec 5 ani. oh go on.
Ti-as sugera sa cauti pe net episoadele. ^^

33 răspunsuri:
| Alex10Roxy a răspuns (pentru mihaelabr):

Stiu ca sunt 300 de episoade adica 12 sezoane...dar la ce episod a ajuns din sezonul 13?

| mihaelabr a răspuns (pentru Alex10Roxy):

La episodul 25winking oricum cred ca mai sunt doar cateva episoade si apoi iar pauza sad

| Alex10Roxy a răspuns (pentru mihaelabr):

sad in caz ca se temina sper sa inceapa o noua serie deoarece e o noua lume nu trebuie sa se termine niciodata.