| Arthur a întrebat:

Demn de momente comice de referinţă este şi clipul promo de la Romtelecom difuzat pe PRO.TV, post pe care împreună cu fraţi şi surori va fi scos din grila de programe tocmai ale aceluiaşi Romtelecom ( Dolce ).
Mie mi-a părut destul de hilar momentul, vouă?

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Şti,eu abia acum, cînd ţi-am citit întrebarea, mi-am dat seama de acea reclamă, pe care cred că am văzut-o de zeci de mii de ori...
Şi, da...chiar foarte hilar! laughing

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Si mie dar inca nu-i sigur ca va fi scos

| M25M a răspuns:

Da este amuzant momentul.

| NextGen a răspuns:

Da, putin.

| 2105 a răspuns:

Sa sti ca este adevara. si mie imi pare rau, dar sa stii ca nu poti avea tot ce iti doresti

| Arthur explică (pentru 2105):

Nu aceasta este esenţa ci faptul că promovezi pe cineva care te desfinţează pe faţă. Un fel de masochism...