| AleDia a întrebat:

Descrie haina favorita.Spune unde si cand ai cumparat haina. Spune despre cand si unde o porti.Te rog frumos! Vreau sa vad ce haine va place.

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

laughing
E o bluza sau hanorac, are gluga, buzunare (care se leaga cumva si fiecare pare o floare, simpla) si nasturi, cea mai minunata reteta (gluga, nasturi/fermoar si buzunare). Bumbac. Culoare thinking, un fel de albastru inchis, mai spre mov, in exterior, in interior are lâniţă artificiala, sau un fel de pluş, ceva pufos, la maneci nu are.
Eram prin oras de 1 decembrie si am vazut-o intr-un magazin, nu mai stiu numele, de mos Nicolae am primit bani ca sa o cumpar, sa nu aleaga alta, altfel o aducea mosu'hee hee
O am din 2007 si mai nou o port prin casa, ca e preferata mea, dar rar, sa n-o distrug.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Toate hainele din garderoba mea imi plac mult(ca doar de asta le-am cumparat si le port), dfar preferata ema e o rochie de culoare roz-cora, fara maneci, cu un decolteu micut la baza gatului, de lungime medie(imi ajunge pana la jumatatea egnunchiului) accesorizata cu un bolero in aceeasi nuanta cu maneci trei sferturi, scurt pana in talie, ambele fiind dintr-un bumbac putin satinat. Am cumparat rochia anul trecut, in vacanta de Pasti, comandand-o de pe siteul bonprix.ro si am purat-o pana cum doar de doua ori: la premiere in clasa a 11a si la o iesire intr-o seara in oras(am multe ahine si nu i-a venit de prea multe ori randul). Dar a ta?

| Lorena-Andreea_Enciu_1992 a răspuns:

O bluza cu o balerina (culoarea:mov)care mi-a luat-o Matusa si bunica pe data de 30-09-2012.O port ca o haina normala.