| JetBlueJet a întrebat:

Descrieti-va in 3 cuvinte happy

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oho. De unde sa incep laughing adevarul e ca nu te prea cunosc indeajuns dar incep happy
Cred ca esti undeva pe un drum lung, ca fiecare om de pe pamant. Si incepi sa iti dai seama cum sa ajungi la final. Ai adunat multe cunostinte, esti de treaba, cumva pari puternica dar se vede in raspunsurile tale ca ai o latura foarte frumoasa care trebuie descoperita. Esti cartea aia de pe raftul de sus mai groasa asa care merita citita happy
Sper ca nu am zis ceva rau prin mica mea "poezie" laughing

20 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Imi ajunge un singur cuvant, care inseamna tot:varsator!

| FemeiaPisică a răspuns:

Emotivă, leneşă si blândă.

| RAY a răspuns:

Inca nu sau inventat acele cuvinte

| Drimmero a răspuns:

1.Retardat(nu neaparat in sensul rau)
2.Istet
3.Sincer

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cer
Nebun
Intelegator

Randul tauwinking

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

As fi prea modesta sa ma descriu singura big grin Descrie-ma tu asa cum ai crede ca sunt happy

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Ce frumos ^-^

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Mersi happy
Dar asa e?

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

Poti lua fundita in considerare ca fiind un mare da happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ma bucur. Pentru ca vreau si eu sa citesc carea aiawinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Cartea *

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

blushing Cam asa aratam cand ti-am vazut raspunsul surprise insotit de un mare "OMG" kiss

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Ma bucur :*

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Oho. De unde sa incep laughing adevarul e ca nu te prea cunosc indeajuns dar incep happy
Cred ca esti undeva pe un drum lung, ca fiecare om de pe pamant. Si incepi sa iti dai seama cum sa ajungi la final. Ai adunat multe cunostinte, esti de treaba, cumva pari puternica dar se vede in raspunsurile tale ca ai o latura foarte frumoasa care trebuie descoperita. Esti cartea aia de pe raftul de sus mai groasa asa care merita citita happy
Sper ca nu am zis ceva rau prin mica mea "poezie" laughing

| R0R0 a răspuns:

Inteligentă
De treaba
Sociabilă

| Florentina9210 a răspuns:

Sensibila
Nebunatica
Inteligenta

| Idkidk a răspuns:

Amuzantă ( Aşa-mi zice lumea )
Sensibilă
Drăguţă... laughing)

| syd2 a răspuns:

Intelegator
Artistic, cred nu-mi place sa ma laud

| JetBlueJet explică (pentru syd2):

De ce nu apare caseta aceea cu fundita in dreptul tau happy? (O cam meritiwinking )

| Cameliapantiru a răspuns:

Perfectionista, idealista, sensibila.

| Staind a răspuns:

Fabulos x3