| stuff0happens a întrebat:

Despre ce ai putea vorbi/porni o conversatie cu un necunoscut(care nu stii nimic despre el)?

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Despre pasiunile fiecaruia in diverse domenii : muzica, filme, hobby -uri, politica, sporturi, cultura. Orice. Odata ce deschizi unul din aceste subiecte iti garantez ca ai ce spune si schimbati multe pareri.

| antonia09 a răspuns:

O conversatie poate incepe mereu de la ceea ce scriu ziarele despre politica, monden, sport, ecc. Pe masura ce ii asculti parerile vei putea sa iti faci o idee despre cum gandeste si poti sa ii ceri parerea si aspura unui hobby de-al tau.