| alex1310 a întrebat:

Cum as putea vorbi cu o fata pe INSTAGRAM? Am vorbit si aseara, cum as putea intra iar in conversatie cu ea? Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Cutezătorul4k a răspuns:

Da-i frate mesaj, fii bărbat, nu ai nimic de pierdut daca ii spui un simplu "buna". Sau daca a postat ceva la poveste reacționează si tu la povestea ei, o sa gasesti subiecte de vorbit cu eawinking bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poți intra iar în vorba cu ea? Pur și simplu o saluți, iar dacă si ea te saluta o întrebi ce face, vezi tu ce vorbești cu ea. Un simplu "bună" sau "hey" e suficient pentru un salut

| alex1310 explică:

As vrea sa intru iar in vorba cu ea dar nu stiu cum sa incep iar conversatia