| Bubu_5492 a întrebat:

Dezobisnuitiva de obiceiul prost de a cere la sfarsitul frazei:"funda?batting eyelashes"
ori dati raspunsuri pentru ca chiar credeti ca cei care pun intrebarile au nevoie, ori pentru funda aia care parca v-ar da bani, ori sunteti cei mai multi p site=ul asta copii de 10-15 ani care vi se pare ca aici ne jucam de'a cine are mai multe funde e smecher.
si va rog nu mi dati raspunsuri acum cu "da, si unde-i intrebarea"
sau na,, sa fie si o intrebare, e cineva de acord cu ce spun eu?

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

@MissAllSunday
e deranjant.nu crezi ca e mai bine sa lasi la aprecierea omului daca iti da sau nu funda?
stii cum e?
ctesc un raspuns, imi place si cand vad ``fundita?``la sfarsit imi vine sa dau naibii tot placutu si sa dau o pereche de nefolositor&stupid.treaba voastra de fapt

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Subscriu.

| Libelle a răspuns:

Si tot noi astia de suntem de-acord cu tine raspundem
ceilalti nici n-au cititi, au dat back si gata.nici nu se complicawinking

| Astaeparereamea a răspuns:

Daca nu o sa mai fac asa imi dai funda?

| ChocaholicBi a răspuns:

Eu dau rasp ca sa ii ajut si cer si funda. Ai vreo problema cu asta? Daca esti asa de revoltata nu mai cere tu, dar nu l-e spune si altora ce sa faca!

| Saturday a răspuns:

Asa esteoh go onstraight face

Cea fost TPU si ce este acumlaughing

Funda?batting eyelashesrolling on the floor

| Bubu_5492 explică:

Ba chioaro m-ai vazut tu pe mine sa cer funda?

| Bubu_5492 explică:

@dyya Exact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mo eu daca nu asa o sa fac!