| Olsen a întrebat:

Din ce cauza s-a îmbolnăvit psihic Britney Spears? Parca suferise de depresie? A scăpat de depresie sau de tulburarea ce o avuse ea? A fost internata la Psihiatrie din câte aflasem.
Voi i-ați mai acorda unei persoane ce a fost internata la Psihiatrie șansa de a va cunoaște? De a întemeia o relație serioasa? Sau v-ar fi rușine din cauza unor prejudecăți a unor persoane cunoscute sau străine? Va rog răspundeți sincer. As prefera sa răspundă fetele /femeile, dar pot răspunde și băieții /bărbații.

Poate o sa a și eu o tentativa de sinucidere și voi ajunge pe acolo în caz ca voi da greș, de aceea am pus aceasta întrebare.

Nu cred ca o sa recurg la asa ceva, dar "never say never".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din exces de droguri.

| Olsen explică (pentru anonim_4396):

Interesant! Dar poate de aceea se droga sa mascheze depresia? Nu cred ca se droga de bine ce ii era?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Initial o folosesc pentru distractie, fiind bogata isi permitea dupa aia prinde dependenta

| Olsen explică (pentru anonim_4396):

Doamne ferește! Eu sunt singurul din familie care nu se confrunta cu nici un viciu, dar singurul care suferă de depresie! Pe mine dulciurile ma omoară laughing dat eu nici măcar nu fumez, sau sa consum cafea.
Hai sa bei doua beri, hai trei, dar sa te droghezi? Ferească Sfântul ce oameni.
Am 17 ani de depresie! Imaginează-ți prin cata suferință am trecut, am cunoscut iadul pe propria piele! Dar nu m-am refugiat în asa ceva. Sa ma ierte admina dar prefer sa ma sinucid decât sa ma droghez! Trăiești efectiv într-o psihoza continua!
Se pare ca unii nu se pot distra fără droguri.
Anturajul acolo e buba!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

Drogurile iti da senzatie de euforie, placere maxima iar creierul vrea din nou sa experimenteze senzatia aia de placere asa intervine dependenta. Dar depinde felul ca is droguri pe baza de plante relativ inofensive ca si alcolul dar exista droguri facute chimic care fac praf organismul
Din randul celebritatilor foare multi consuma droguri
https://youtu.be/XJzFxU0xVfM?t=11 amuzant

| Olsen explică (pentru anonim_4396):

Cocaina consumata frecvent duce la retardism?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

De unde sa stiu nu sunt doctor dar nu cred

| Olsen explică (pentru anonim_4396):

Dacă te-ar ruga o fata sa 'tragi' cu ea în schimbul unei partide de sex ai accepta? Una buna rău happy
Ce i ai spune sa nu pari Homo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Olsen):

As trage pe loc macar de curiozitate, doar o viata avem dc sa nu experimentam

| Olsen explică (pentru anonim_4396):

happy

19 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La modul simplu și concret, boala se numește "bani", d-acolo li se trage, ei și lu tac-su

| Olsen explică (pentru sierra1):

Deci și tac-su aparent e cu cabina?
Pai lipsa banilor este o cauza ce poate duce la depresie, dar mi greu sa cred ca,, lipsa ar fi asa mare,, poate nu avea atâția bani cât avea când era "faimoasa", dar nici sa cada psihic asa rău din cauza banilor. Oricum nu prea o mai confirmat în industria muzicii cum o făcuse la început cu melodiile ei celebre.
Eu am avut momente când am avut bani mulți și nu puteam sa ma dau efectuv jos din cauza depresiei, și momente când nu aveam bani deloc dar eram ok cu mine însumi.

| dinaprilie a răspuns (pentru Olsen):

Din ce stiu, ea a cazut cand era pe val.

| Olsen explică (pentru dinaprilie):

Dacă nu folosit Badlleboard happy

| wildthing a răspuns:

Nu poti sa stii de ce s-a imbolnavit, unii spun ca din cauza faptului ca a explatat-o ta-su, altii ca din cauza exceselor, altii ca a fost hartuita de presa, etc. Eu cred ca ea a fost predispusa la asa ceva, pentru ca sunt multi altii care trec prin probleme mult mai mari si nu doar ca nu se imbolnavesc psihic, dar chiar cad in picioare si prospera.

| Olsen explică (pentru wildthing):

Ai dreptate! A fost predispusa genetic.
Dar și drogurile cam dau psihoze consumate frecvent, înnebunesc persoana în cauza la propriu ducând la retardism.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Virgina Americii s-a îmbolnăvit de la "marfa" de slabă calitate trasă pe nas sau băgată în venă.

| Olsen explică (pentru SmaraldAlbastru):

Ai dreptate. Probabil sa lăsat și cam astea sunt efectele pe termen lung. Și nu, nu ma refer la sevraj.

| InYourPants a răspuns:

A fost hartuita de presa, nu putea sa aiba viata privata erau peste tot dupa ea, era terorizata

| Olsen explică (pentru InYourPants):

De aceea Carla's o găsit o metoda ingenioasa big grin un tip cu o inteligenta mult peste medie. Și nu ca poarta mii de măști, felul cum gândește, cum este el ca om, personalitatea, totul.
Un fel de Sosoaca laughing doar ca Sosoaca da cu toți de pământ.

Întrebări recente