| SaveTheNature a întrebat:

Din ce ORAS, Judet esti? Ce iti place la orasul tau?

14 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Timisoara...nu-i nimic frumos p'acilaughing

| Cosminovici18 a răspuns:

Iasi si imi place Palasul care s-a deschis!

| Inferno a răspuns:

Bucuresti, Nimic, dar nu m-as muta pentru nimic.

| TheShade a răspuns:

Sunt din Drobeta Turnu Severin si imi place acest oras fiindca aici m-am nascut si aici am copilarit

| RAY a răspuns:

Timisoara,timis, centru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oraşul meu e de căcat. Un loc prin judetul Olt. Tot ce ştie lumea pe aici e să mănânce seminţe şi să eticheteze :
"Tulai Leano, uite ce bocanci îşi luă asta! " Mi s-a întâmplat chiar ieri.

Nu m-ar deranja să locuiesc într-un oraş mic unde nu există nimic de făcut( că oricum plec ) dacă lumea nu ar fi aşa de ipocrită. Dorinţa mea cea mai mare este să ia foc.

| wforweirdo a răspuns:

Sunt din Reghin, judetul Mures. Imi place ca nu e un oras mare, si nu trebuie sa merg cu autobuzul la scoala si chestii de genul ala.

| Clauvdgg a răspuns:

Cisnadie/Sibiu
Sibiul este unul dintre cele mai frumoase orase din Romaniawinking

| 1DobreMihai1 a răspuns:

Eu locuiesc in judetul Ilfov, la sat, imi place ca este pace, sunt aproape de natura si ca oamenii convietuiesc cu natura.

| ShutUpAndSmile a răspuns:

Baia Mare. Poi pe aici sunt toti prietenii mei pe care ii ador :X

| Badboy12Spike a răspuns:

Oras Reghin, judet Tg.Mures! nu imi place nimic ca ma duc pe strada numa cersetori vad!laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Da vezi ca Targu Mures e orasul, judetul se numeste doar Mures. Cersetori mai rar, dar ti.ganii ma scot din minti. Sunt peste tot!

| Badboy12Spike a răspuns (pentru wforweirdo):

De aia nici nu poti sa umbli linistit pe strada!

| yo00yo a răspuns:

Bals, jud Olt