| anonim_4396 a întrebat:

Din lumea ludicului: fiecare dintre voi sa-si aleaga niste useri, pe care-i simpatizeaza sau antipatizeaza, si sa le alature cate un cuvant care, considera ei, ii caracterizeaza. Cuvintele pot fi de orice fel: substantive, adjective, verbe, pronume, interjectii s. a. m. d.
Cine se baga?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Brigaela - cunostinte
aqualuna - inteligenta
April - sacralitate
emmanuelex - iubire
monyk16 - tinerete
carmen - eternitate
ursulika - distractie
Legiuitoarea - sentimente
Bent - inutil

| Silvia a răspuns:

GenOm - imaginaţie
Flav - complexitate
Nony - dintr-o bucată?thinking; sinceritate
Bamboocha - binedispunere
Brigaela - un sac plin de cunoştiinţe
Bacemi - poezie, romantism, blândeţe [nu m-am putut opri la unul]
Mumoasa - adolescenţă
Onutzu - maturitate
Carmen - isteţime
Cami - încredere
Criticul - direct
SoftCristi - deloc soft laughing
TraficantaDeSentimenteRoz - jucăuşă
SweetCandy - chiar că sweethappy
Doamna Ruxandra - agilitate
Eluveitie - linişte, pace
Ursulika - energie
Otonis - imprevizibil
Bubu - sentimente
Pho3nix - ochelari de soare big grin
Bent şi furni - nefolositori

nony
| nony a răspuns:

GenOm -curios
Bacemi -nevinovat
Onutzu -inteligenta
Carmen -isteata
Ardnaxur -sarcastica; ironica ( in sensul bun )
Legiutoarea -indigo
Brigaela -fenomenala
Silviutza -copilul minune al site-ului
Bent -...
Eu -complexat; libidinos; fals; fara verticalitate etc sad

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

HepHap- enciclopedie
Dmonik- primavara
Nebundupatine- zambet

| Klara a răspuns:

Incepem cu tine: GenOm - nebunieeee (in sensul bun al cuvantului)
Silvia - simpatie
Brigaela - admiratie
Ben Zona - sionism
Samoila - prostie
Ionica2010 - regret
Bacemi - profunzime
Gabry - maturitate
Eluveitie - rock \m/
SoftCristi - smecherie

...si eu - sfidatoare de "Cristos", dupa cum m-a numit un anonim laughing

| ionoion a răspuns:

Genom - altfel
bacemi - ridicol

| Noaptea a răspuns:

GenOm - amazing
onutzu - intelepciune
nebundupatine - joie de vivre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zbeng - totala!
HepHap - nemarginit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Decat sa fac o lista de cinci kilometri, mai bine cataloghez la kilogram. Deci, majoritatea oaminilor bantuitori prin ograda asta sunt: stupizi, prosti in a lor aroganta si aroganti in a lor prostie, agramati, falsi, fara niciun fel de verticalitate ori principii, de o pretiozitate si pudibonderie absolut gretoase, libidinosi, superficiali (desi vor sa para exact invers) si asemanatori cu diamantele (nu stralucitori, ci cu jdemii de fete).
Observand totusi ca fui bagat in seama de niste cetateni, le intorc favoarea:
Bacemi - analfabet ("cunostinte", nu "cunostinte");
Silvia - minora (si la trup, si la minte).
Iar tu esti agitatorul de serviciu, in ultima vreme. Urat, foarte urat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am mai zis antipatiile si simpatiile pe site-ul asta. Hai sa fac referire la..."noutati"!
Marionel - doar el
Genom - deja vu sau deja diagnosticat? thinking
Astia erau la categoria simpatici.
Azi nu antipatizez pe nimeni, dar imi trece pana maine. Promit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns strict pentru furni: "Genom - deja vu"
furni: paranoia (seamana cu mine!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik, asta era ca tot n-ai nominalizat nicio antipatie? rolling on the floor
Si eu te iubesc, vorba inutilului...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Noaptea, chiar ca visezi ca noaptea, cum sa spui ca analfabeta aia de onutzu e inteleapta, cand ea nici macar nu are vreo experienta in nimic...nici nu stii ce inseamna acel cuvant