| anonim_4396 a întrebat:

Din postura de șefi sau colegi, ce impresie v-ar face un coleg care nu râde, nu zâmbește, nu glumește și nu râde la glumele voastre, care e sobru și care vorbește puțin și doar formal?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Mi s-ar parea prea serios, dar atata timp cat e ok ca si coleg si isi face treaba ca angajat, nu mi se pare o problema.

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

De obicei, genul de angajat "roboțel" care face doar ce trebuie, fără să aibă prea multe interacțiuni în afara problemelor de serviciu cu ceilalți colegi, e destul de apreciat de către angajator.

| Emma30555 a răspuns:

Mi s ar parea introvertit, ciudatel

| Dandinelle a răspuns:

Atâta timp cât își face treaba e super

| OAly a răspuns:

Mi s-ar parea prea serios. Dar asta nu e neaparat un lucru rau.

| HayateRA a răspuns:

Probabil e introvertit. Are o teamă interioară de a se face de râs, de a nu părea amuzant etc. Și eu sunt cam tot așa...