| CodreanuC a întrebat:

De exemplu o fata caruia ii plac glumele si rade si zambeste, vorbeste mai tare, dar cu prietenul ei e serioasa vorbeste parca mereu in soapta. De ce fetele trebuie sa fie diferite cu iubitii fata de restul, de se comporta altfel.
Asta a fost doar un exemplu bun, dar chestia e ca intr-o relatie e altfel, de ce e altfel, de ce in modul asta?

2 răspunsuri:
| Andreea_Brandus_1995 a răspuns:

Pt ca asa sunt majoritatea fetelor la începutul relațiilor, mai potolite, mai timide, dar după ce se familiarizeaza cu iubitul, se comporta la fel ca și cu restul lumii. Si se comporta așa la început pentru ca vor sa le lase o impresie buna, să nu le creadă niște disperate.

| CodreanuC explică (pentru Andreea_Brandus_1995):

A fost si un caz in care o fata era timida, s-a schimbat din cauza relatiei? Acum nu ii frica sa vorbeasca cu oricine ar vrea.