| alexaalexandraa a întrebat:

Dintotdeauna am fost o persoana timida si nu am avut curajul sa fac lucruri care acum regret ca nu le-am facut. Dar vreau sa cred ca asa trebuia sa se intample, desi nu prea reusesc si imi fac rau singura gandidu-ma la tot ce as fi putut sa fac si si n-am facut. Mereu am fost nemultumita de mine, mereu am avut prieteni putini, in foarte putine momente am fost fericita, mereu ma judec singura. Toti oamenii la care tin sau am tinut au plecat de langa mine. Mai mereu am fost singura. Mi-e teama sa nu intru in depresii. Pt ca de multe ori plang f usor, dar am motive destule. Vreau sa fiu altfel.Sa nu ma mai plang, sa sper ca va fi bine, sa fiu tare, sa nu cedez, am momente din astea, dar putine. Nu stiu daca cineva o sa-mi raspunda sau daca o sa ma inteleaga dar eu ma simt mai bine ca am scris.

Răspuns Câştigător
| alessia_7452 a răspuns:

Oricine e timid si oricine regreta ca nu a făcut anumite lucruri, dar gândește-te ca daca făceai anumite lucruri putea sa ti se schimbe viața si in mai rau. Puteai pierde persoane dragi, persoane la care tii.De ce sa plângi cand la fel de usor poti sa razi? Daca ai pierdut persoane la care tineai,nu-i nimic, înseamnă ca nu erau demne de tine, iar daca nu esti multumiți de tine, gândește-te ca exista multe alte persoane care sunt mai rau ca tine. Normal ca va fi bine! Daca esti sănătoasă, viața ta va fi minunata.Nu te mai gândi la lucruri rele, gândește-te ca i curând ti se vor deschide noi usi si vei fi foarte fericita

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa gandesti numai la bine si vei atrage numai partea buna a vietii

Răspuns utilizator avertizat