| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Dintre Brasov si Sibiu, care oras l-ati alege sa traiti? happy

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ambele, domiciliu și reședință.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Stau bine in Brasov nu as parasi orasul chiar daca as fi bogat financiar.

| Damii a răspuns:

Brasov! E un oras cu totul si cu totul deosebit!

| MarianWLF a răspuns:

Brasov!
Si chiar in el traiesc si sunt mandru ca ma aflu in cel mai frumos oras din Romaniabig grin

| Holocaust a răspuns:

Sibiu.

| MioaraParalescu a răspuns:

Sibiu 4 life! happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aleg Sibiul, normal. Să vezi ce frumos e la noi atât în perioada sărbătorilor de iarnă, dar să fii aici și vara când Sibiul e inundat de bună dispoziție! Festivaluri, distracție, nebunie, chiar și liniște. Moderat, ca ardelenii.

Uite aici ceva care te va face să râzi, e tocmit de cineva foarte cunoscut mie :), e chiar comparația de care ai TU nevoie, dintre Sibiu si Brașov!
Citeste cu atentie si încântare, să nu-mi spui că n-ai schițat nici un zâmbet, chiar dacă unul cu gust dulce- acrișor:
http://groparu.ro/cat-de-frumos-este-sibiul-nostru-partea-i/

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Esti si tu din Sibiu? laughing

| alexs99 a răspuns:

Sibiu

| KristalPop a răspuns:

Braşov.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brașov. Stau deja aici și nu vreau să mă mut prea curând. Am văzut și Sibiul și...nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Braşov.am mai fost în Sibiu.

| MrSoapte a răspuns:

Sibiu...dar, as accepta si Brasov, dac-as locui cu teofana laughing

| mady04 a răspuns:

Cel mai frumos oras din Romania: Constana ever:p hai recunoaste-ti:plaughing Aleg Brasovul. imi place si la munte dar cum sunt din Cta prefer mareabig grin dar e superb la munte intr-o zi calduroasa de varahappy

| ilinca1997 a răspuns:

Brasov,evident.Este un oras de poveste!