| XenofX a întrebat:

Dintre toate prietenele pe care le aveti
care va este cea mau uracioasa descriieti'o cum este ce va facut sa o urati happy

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Pai acum aia nu imi mai e prietena.Nu mai valoreaza nimic pentru mine.Sincer.sunt satula de oamenii care se dau pe langa tine, iti vorbesc frumos iar pe la spate inventeaza, iti spun secretele doar din invidie.Era una deo chema alexandra, din cauza ei nu imi mai place nici numele. E genul de persoana care sa merita sa treaca prin ceea ce multi au trecut pe nedrept. Din cauza ei, in ``complicitate`` cu inca cateva, am ajuns sa nu mai fiu suportata de multi din scoala mea.Baga strambe la profesori(bine ei nu o prea bagau in seama din fericire), la prietenii mei si ma pomeneam peste noapte cu cate cineva suparat pe mine, era o tradatoare. mi-e scarba de ea. spunea ca eu iau note ca ma``dau` pe langa profesori, iar eu naiva nu o credeam in stare de asa ceva.