| lolfashion a întrebat:

Do you love coke (coca cola)? i doooo =p~

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Coca Cola is number one because of me! Erau nişte pahare cu inscripţia asta... şi wow! cât adevăr în aceste cuvinte!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

I like Cappy!tongue

| fluturas a răspuns:

No, i don't tongue

nu-mi place coca cola si daca beau prea mult mi se face rau laughing big grin

| Alisa a răspuns:

No, I don't because I don't like it. big grin

| Orannginna a răspuns:

Imi place, dar nu o prefer in defavoarea altor sucuri. happy

| andreea7520 a răspuns:

Daaaaa, e foarte bun love struckbatting eyelashes

| ady2607 a răspuns:

OMG mai sunt unele persoane ca mine. Eu as bea zi si noapte, cateodata in loc sa mananc...beau coca cola. N-am mai baut apa de mult...Stiu ca nu e chiar bine, dar sunt dependent de aceasta bautura.

| Ella123 a răspuns:

Yes, i do.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I doooo too :X:X