| deadhoe a întrebat:

Doar eu ma plictisesc cand ies afara cu lumea? Ba mai mult, ma simt deprimata.

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Asa patesc si eu, acum daca stau sa ma gandesc, ma simt singur si plictisit in grupuri de multe ori, in schimb, nu imi aduc aminte sa ma fii plictisit cand sunt doar eu cu mine, parca asa ma simt mai bine, inca sper la o cunostinta deschisa spiritual, care sa stea noaptea la vorba cu mine despre lucruri care conteaza cu adevarat, lucruri spirituale. M-a luat valul gata stop laughing

| Andreeush a răspuns:

De ce nu iti cauti vreo activitate care sa iti placa?
Incearca lucruri noi.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Înseamnă că ar trebui să cauți alți oameni în compania cărora să nu simți plictiseală

| deadhoe explică (pentru ForeverAlone97):

Niciodata n-am simtit ca ma distrez in compania fetelor, mie-mi trebuie baieti dar sunt urata