| CrucifiedCountess a întrebat:

Ma simt prost, deprimata. O fi de la vreme sau... e ceva "inner"?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Crucified, nu esti la primul post cand afirmi faptul ca esti deprimata; deci eu zic ca nu are treaba cu vremea. cred c-ar trebui sa analizezi unele chestii, aspecte din viata ta, sa vezi unde ai gresit, unde poti schimba, unde poti progresahappy
Si da-ti impulsuri singura; organizeaza-ti target-uri la care sa ajungi, sa te ambtionezi, sa iesi din rusina, sa te gandesti mereu ca poti ajunge sa indeplinesti si sa reusesti happy

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cred ca e "inner" si activat de vremea asta plangacioasa.

| elena a răspuns:

Nu mai spune niciodata ca te simti "prost", ca raspunsul este ca "te simti asa cum esti", ocoleste acest cuvant cand este vorba de tine...cred ca esti deprimata pentru ca nu ai mai facut dragoste de mult timp si ti se pare ca iti lipseste ceva.

Shin
| Shin a răspuns:

Atunci ar fi cazul sa incepi. Plansul te elibereaza foarte mult... Te vei simti mai bine dupa un somn bun.
Shin.

auran
| auran a răspuns:

Ambele, dar hai ca se insenineaza si poti zambi; hai zambeste, nu fi sfioasa - zambetul tau e-un mic poem...winking

| CrucifiedCountess explică:

Nu obisnuiesc sa plang...

| CrucifiedCountess explică:

Elena d unde ai ghicit? se vede?

| tukhey23 a răspuns:

Sarutul meu te va face fericita.Deci,te risti?:!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce plangi nu te simti mai bine? asa si cerul. daca te gandesti cati si cate asteapta plansul lui, si cat de necesar este acesta.mai plange si cu lacrimi de gheata uneori cand e foarte foarte trist. dar are si motive.si apoi nu trebuie sa vina soarele? mai curat si mai stralucitor dupa ploaie? curaj si seninatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog frumos ai un pic de rabdare ca va fi soare si pe strada ta