| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu vreau sa fiu incinerat?

38 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Stai, ce? Vrei să-ţi dăm foc?

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Sa-mi dea rudele cand o sa mor

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu doar tu. În India, aproape toți își doresc asta. big grin

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite, vreau să-ți dau ceva să citești. Imaginează-ți că ești spectator... ce simți? Îți mai surâde ideea incinerării? ))
http://www.gds.ro/......de+uimire/

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Tot vreau sa fiu incinerat, nu vreau sa fiu ingropat
Oricum, eu o sa fiu singurul incinerat, n-o sa puta a mort de la 2000km

| minrest a răspuns:

Nu, mai vor multi altii, daca erai numai tu se inchidea crematoriul.

| zurick a răspuns:

Știu că mă gândeam la ideea asta acum vreo doi ani și mama mi-a spus că-s nebună.În orice caz, acum nu-mi mai pasă, nu e o problemă așa importantă să mă intereseze.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sper ca ti se va mai da un timp sa te mai poti gandi. E urgent?

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Glumetule laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sunt pe moarte, nu-mi permit si nici nu am timp sa fiu trist.

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Adica ce probleme ai?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ranit in dragoste.

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Lasa ca-ti trece

| justanotheruser99 a răspuns:

Credeam ca am lămurit deja asta laughing

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Se pare ca nu

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te gandesti sa ne parasesti?

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Nu acum, sunt prea tanar

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing ma asteptam la un raspuns de genul

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Pai sunt prea tanar laughing
Mai am de vazut locuri multe, sa beau bauturi pe care nu le-am mai baut
Am o viata incompleta, mie imi place sa calatoresc dar lui tata nu prea
Abia am iesit din judet de cateva ori laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu esti prea umblat laughing Lasa ca dupa ce devi major vei avea timp sa vezi ce locuri vrei tu. Vei fi pe cont propriu.winking

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Asta daca nu devin gunoier

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa pesimismul

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Pai nu-s un om cu note prea mari, sunt aproape mediocre
E vina creierului meu, nu pot invata ceva ce nu ma intereseaza

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

NU inseamna ca daca la scoala nu ai 10 pe linie, nu vei deveni cine iti doresti. Invata ceea ce iti place, concentreaza-te pe materiile respective, iar in viitor poate iti vei gasi ceva de lucru in domeniu. Merita sa incerci!

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Asta fac, incerc
Am rude care chiar au inceput sa joace fotbal la echipe micute
Au inceput cu usorul si acum ajung sus
De asta sunt si eu motivat

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti un viitor fotbalist, sa inteleg.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Nu, eu vreau pe alt domeniu
Fotograf sau actor
Din moment ce toti din familia mea sunt persoane mari poate am si eu sanse sa devin ce vreau
Nu spun ca sunt vr-un bogatan laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Si eu fac fotografie, e foarte misto. Recomand. Plus ca se castiga destul de bine, tinand cont ca la orice eveniment e nevoie de un fotograf. Cat despre actorie, da, o iubesc si eu, insa in Romania vei muri de foame cu ea. Nimeni nu da 2 bani pe actorii romani, iar asta e foarte trist.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

O sa incerc sa strang pentru un aparat cat de cat bun
Tu ce aparat ai?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut un Nikon D3300 Kit AF-P 18-55mm, dar l-am vandut unui prieten iar acum mi-am comandat ceva mai profesionist: Nikon D5300, 24,2MP, Obiectiv AF-P 18-55mm big grin De-abia astept sa imi soseasca big grin Se presupune ca prin 15 decembrie ar trebui sa il am.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Foarte misto!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu laughing

| Mieeez666 a răspuns:

Vrei acum sau?
Si nu. Cand mor prefer sa fiu. praf. laughing decat ingropat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si o să mituiesc popa să îmi scrie pe sicriu : ''Plecată la o bere, revin intr-un târziu! " rolling on the floor

| August99 a răspuns:

Eu nu vreau asta

Răspuns utilizator avertizat
| Tpuist a răspuns:

Eu vreau criogenat.

| Sorryeees a răspuns:

Eu nu vreau