| IonutSiAtat92 a întrebat:

Doar pe mine ma enerveaza "influencerii" si "speakerii motivationali"? Bine si Jamilia ma enerveaza.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nevroticul știe că 2+2=4 și nu 5, dar aceasta îl enervează teribil.
l

| Catrice a răspuns:

Sărăcuța jamilla ce ți-a făcut mă? laughing

| Apokales a răspuns:

Jamila nu ma enerveaza, m-a invatat sa gatesc laughing. Influencerii nu ma enerveaza toti, dar speaker-ii motivationali da. Pe aia nu-i suport. Nu-i suport pentru ca vin cu clisee si nu cu sfaturi practice, vin cu discursuri emotionale si nu le reusesc tuturor, asa ca pierzi timpul cu multi dintre ei. Poate ca ai mai auzit: "Fii tu insuti!", "Accepta ca esti diferit!", "Esti special!", "90% nu inteleg asta." si multe alte rahaturi.

| IonutSiAtat92 explică (pentru Apokales):

Influencerii promoveaza tot ce este de nepromovat, sustin LGBT, promoveaza produse necertificate UE si tot asa, pentru bani de exemplu, Jador ar face reclame si la tampoane daca-l platesti bine.

| Apokales a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

La faza cu influencerii, sincer, nu stiam straight face. Ma uit pe lucruri ceva mai diferite pe YouTube, nu la cei romani si nu la toti entertainerii, nu-s genul ala care sa evite tot ce este mainstream, doar ca-s mai rezervat, mai ciudat happy.

| DonEduardo a răspuns:

Si pe mine.

| DenqOO a răspuns:

Da si pe mine. Si cred ca scrie sau vorbi o goraza de ce