| anonim_4396 a întrebat:

DOAR pentru cei care stiu:

Cat m-ar costa sa-mi blindez masina (toyota hilux) fara otel, doar captusita cu kevlar si geamuri antiglont? STITI vreun service din Romania care se ocupa cu asa ceva in special?

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca vei reusi sa o faci, dupa cum se vede si in linkul trimis de mudokins78, probabil esti vreun seic de Romania. happy

| mudokins78 a răspuns:

Uita'te pe websiteul ăsta să nu zici că am făcut mişto de tine. https://www.4tuning.ro/......28474.html