| MihaelG a întrebat:

Doar pentru fete:voi ce credeți despre băieții buni și timizi? Dar despre cei macho? De exemplu eu sunt timid rău și toți colegii mă iau de prost si îmi spun ba sa ma schimb ba nu stiu ce ba nu stiu cum si rad mereu de mine.si de exemplu fata de care îmi place m-a lăsat pentru un retardat de așa zis macho cu bani.eu i-am spus ca o iubesc si ea mi-a dat cu flit mi-a zis sa nu-mi fac speranțe si ca ma umilesc pe deasupra ma mai si blocat pe facwbook daca spui cuiva ca il placi asta înseamnă ca te faci de ras/ca te umilești?(tousi eu inca o mai aștept am ceva care îmi zice sao mai aștept ca o să-și dea seama ca agresit si o sa îmi pară rău.voi ce ziceți)Dar in ziua de azi pentru unele fete noi băieți mai timizi suntem luați la șuturi pentru băieți cu bani dar pana la urma tot la cei care le-au dat cu piciorul se întorc.de ce in ziua de azi oamenii buni sunt de fapt considerati prosti de alții si niște fătălăi/papa lapte si ceilalți sunt tari? aștept răspunsuri cat mai multe.sunt curios.

Răspuns Câştigător
| Annamaria21 a răspuns:

Hai sa iti spun ceva, un sfat de la o fata de 20 de ani, te rog sa il iei in considerare, nu te schimba pentru nimeni in lume, băieții macho, sunt praf, ei nu o sa poată sa aibă niciodată ce o sa poți tu sa ai, ei pot sa aibă doar bagaboante care umbla după banii lor, in schimb tu, poți avea o fata sincera care sa te iubească, sa iti iubească sufletul nu banii, sau freza, sau pantalonii mulati, intr-adevar, trăim intr o lume de cocalari si de bagabonate, dar nu toate fetele umbla după cocalari, mai sunt si fete care apreciază băieții timizi, doar ca trebuie sa cauti, probabil ca esti mic încă, nu te mai interesa de ce zic altii, toți barfesc, arata le ca nu te intereseaza ce zic ei, si ca sunt nimicuri pe langa tine, gândeste te ca tu poți avea mult mai multe decat ei, ei sunt doar o adunătură de cocalari care asculta manele si mănâncă seminte, in schimb tu esti un băiat timid, sincer, elegant, care niciodată nu o sa se coboare la nivelul de "mahala", stai linistit, ca o sa iti intalnesti si tu iubirea, este cineva si pentru tine pe pământul acesta, ai grija, si nu te schimba pentru nimic in lume, nimeni nu merita efortul asta, pup.

| JustStitch a răspuns (pentru Annamaria21):

Ai foarte mare dreptate, si vreau sa adaug ca pentru ea o relatie cu un baiat timid, ii poate aduce fericirea, sunt multi baieti in astfel de cazuri, aici intru si eu, putin timid

| MihaelG explică (pentru JustStitch):

Dar tu ce zici merită să o mai aștept am ceva care îmi spune totuși să o mai aștept ca o să regrete intr-un final cum au făcut ceilalți pe care i-a avut.stateau cu ea cam 5 luni după care o lăsau. ultimul a lasat-o acum o lună si cu acest tip e de vreo săptămână cam de când m-a blocat

| Annamaria21 a răspuns (pentru MihaelG):

O fata ca ea nu merita un băiat ca tine, o sa te faca sa suferi, si pana la urma urmei, de ce sa iei tu resturile de la cocalari? Caută ti alta fata, sigur o sa găsesti

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Așa e societatea, trebuie să fii cretin să o mai aștepți când ai văzut ce fel de persoană e. Păi omule în situația asta chiar ești prost, fără să iau în considerare faza cu timidul.

| gemeni6226 a răspuns:

Asa e fetele se simt atrase de baieti rai dar se casatoresc cu baieti buni. Fetele care nici pana la casnicie nu-si dau seama pe cine trebuie sa aleaga vor avea o viata foarte trista: vor fi batute, inselate.