| stefanuc a întrebat:

Două fete care se simt singure și nu au prieteni? De preferat cu vârsta până în 20 de ani? Și încă 2 băieți? Dacă se poate și mai mulți mai bine! Pentru un grup de Whatsapp! În caz că sunt astfel de persoane aștept să îmi dați mesaj pe Whatsapp la 0738165578! Vă așteptăm pe la noi! O zi bună!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrei sa faci gang bang sau bang gang

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Centura este plină de fete te asteaptă, fugi repede.

| stefanuc explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce naiba aveti mai oameni buni...de fapt nu sunteti buni sunteti rai chiar foarte rai! dar asta este!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Noi sunte m rai? Sau tu pui întrebari aiurea, mă nene, ăsta nu este site de matrimoniale tu esti sanatos la cap? sau ce ai? Du-te si cauta ti femei in alta parte, la vecine printre colege de scoala de servici, dar sigur nu ai gasit nimic ca nu se uită alea la tine.

| stefanuc explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da mă da știu Bine că le ști tu pe toate domnu știe tot! Felicitări... tocmai ai câștigat premiul pentru cel mai,, deștept" om pe care nu are să îl întreacă nimeni! Felicitări... chiar meriti premiul! Iar recompensa Rușine mare Mulți needucați și nesimțiți mai sunt în România noastră dragă! Dar trebuie să existe și inculți că altfel cei din conducere nu ar face ei ce vor dacă oameni, i de fapt majoritatea oamenilor nu ar fi și fără crbl! laughing)

| Crackman a răspuns:

Ai gasit o tipa interesata?

| GabrielGL a răspuns:

Nu stiam de matrimoniale aici ....hihihihih