| ImiUrascViata a întrebat:

Draga TPU, doream sa primesc critici constructive cu privire la un clip de l-am postat pe youtube.

https://www.youtube.com/channel/UCbH-owwkcIDAqeyEy1m_RNg

Va avertivez este primul meu clip si sunt de abia la inceput. Speram sa realizez parodii si de aceea doream si eu parerea voastra. Asa ca nu ma dati in judecata sau sa trageti cu arma dupa mene. xD Multumesc pentru timpul acordat si da ma plictiseam de moarte pana sa il fac. Si da, inca sunt sanatos la cap :P.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectul nu mi se pare potrivit adica sa iai la misto cocalarii si alte specimene de care lumea e satula sa-i mai vada sau auda.Mai bine faci misto de muzica populara.
Apoi parca tu nu ai fata de comedian si nici atitudine.Asta fiind parerea mea nu trebuie sa o consideri universala.Depinde cat de mult iti doresti sa faci asta dar va trebui sa o faci al naibii de bine ca vezi tu ai concurenta gen unguru bulan.

5 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Nu imi place tema/titlul, n-am putut sa ma uit mai mult de 10 secunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groaznic... happy

| ImiUrascViata explică (pentru anonim_4396):

XD Da cateva motive ca am realizat si eu ca ceva nu e in regula cu clipul. Sau in privat daca nu tie jena.

| ImiUrascViata explică (pentru anonim_4396):

Da ai dreptate o sa vad ce pot face multumesc enorm. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Nu ai pentru ce happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImiUrascViata):

Subiectul nu mi se pare potrivit adica sa iai la misto cocalarii si alte specimene de care lumea e satula sa-i mai vada sau auda.Mai bine faci misto de muzica populara.
Apoi parca tu nu ai fata de comedian si nici atitudine.Asta fiind parerea mea nu trebuie sa o consideri universala.Depinde cat de mult iti doresti sa faci asta dar va trebui sa o faci al naibii de bine ca vezi tu ai concurenta gen unguru bulan.