| GYGYLATINO a întrebat:

Dragi Prieteni TPU, ce ziceti doamna primar din Bucuresti, Gabriela firea, si de ceilalti primari din multe zone - vor face oare ceva pentru tara noastra? Eu zic ca nu o sa fac nimic, doar o sa si bata joc.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Eu vreau fapte, nu vorbe!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Firea cu F mare. Ca poate ar face daca i s-ar scrie numele corect.

| corbulalbrosu a răspuns:

O consideri Mos Craciun? Toti sunt tari doar cu gura, cu fapta e cu totul altceva si lasa de dorit. Si ea ca ceilalti va reprezenta un mare... fassss. laughing

Răspuns utilizator avertizat