| CoquineNoire a întrebat:

Dragilor, am auzit alta aberatie, ca cica vine sfarsitul lumii pe 21 mai, sambata. Credeti in asa ceva? Sunteti pregatiti sa muriti sau mai aveti multe de facut/pentru ce trai? straight face Astept pareri mai ales de la userii "cu cap" ai acestui site, se stiu ei care. O seara placuta in continuare happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transmisiune directa din rai
Sfarsitul lumii a fost ieri, ba, da' cum voi stati in Romania, sunteti cu 50 de ani in urma. Bulanosii dracul!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vina sfarsitul lumii atunci cand ne taram pe pamant si ii prindem de picioare pe presedintii p... sa ii mancam carnea. Din cauza crizei ma refer nu e munca atunci mancam politicienii sa se invete minte. Despre ce zici tu nu va fi nici un sfarsit de lume.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu abia aştept 23 decembrie 2012 ca să declanşez ofensiva împotriva tuturor habotnicilor constipaţionişti, pardon, conspiraţionişti.
Au fost vreo 100 de sfârşituri ale lumii numai în ultimul mileniu... oh go on.
Oamenii ăştia pur şi simplu nu înţeleg că nu poate să vină hocus-pocus niciun fel de sfârşit, indiferent sub ce formă ar fi el... că-i cataclism natural, război, bombardament, accident nuclear, etc.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mah,sincer eu dau peste cap o sticlă de ceva in caz de fenomene de-aștea. laughing

| Hombre a răspuns:

Bai Bent bulanosu' păi noi n-am murit inca, pentru ca suntem in urma si tot raul spre bine, o mierlim peste 50 de ani.

| Leocerba a răspuns:

Io am auzit dar si vazut o aberatie si mai mare, deci 1-0 pentru mine? pungi pentru gunoi cu miros de levantica, sau limete, dupa "gustul" clientului.

| FuckOnCocaine a răspuns:

A răspuns un user cu cap al acestui site, Iceman rolling on the floor.

| Toxxic_3495 a răspuns:

Stai linistita! Nu se va intampla nimic! In fiecare an se inventeaza aceeasi minciuna. Sfarsitul lumii va fi atunci cand va vrea Dumnezeu.

| ByaNot4youu a răspuns:

Numai minciuni. ^^ Si acum, sincer. Daca,, venea sf. lumii'' Aveau si ei o dovada clara...:-s sau ceva de genu.laughing)

| Indispus a răspuns:

Sincer eu unul nu cred, dar daca e sa fie.il 'iau' ca pe un nou inceput. daca sunt pregatit? normal ca nu, inca mai sunt virgin laughing, nu am sa-mi vad copii si nici nu o sa pot sa le spun nepotilor cum am spart 2 gemuri in aceeasi zi sad

| SweetestPoison a răspuns:

Uh... 2 zile? mai am multe de facut dar nici nu ma deranjeaza sa "plec"; oricum poate mai asteapta sa-mi treaca si mie raceala ca sa ma pot lupta pentru viata, in caz ca vine un potop, cutremur sau un meteorit laughing

| unarab40 a răspuns:

O sa vina intr-o zi si sfarsitul lumii,,daca o mai tinem asa oamenii rai,,, numai razboaie,,, si viata nesuportata a devenit
asta e sfarsitul lumii,