| CezaraEM a întrebat:

Dragilor, am scapat de "Sf.Lumii"! Si suntem in viata! Primii care au intrat in ziua de 21.dec.2012 au fost Australienii si cei din Noua Zeelanda, ei au confirmat mai departe ca Nu se va intampla nimic cu noihappy Ei bine ei au intrat deja in ziua de 22 dec 2012 (la noi este ziua de maine) si totul este ok!
Ce bine ma simt acum......traim, suntem liberi, yeeeiii!

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Era de stiut ca nu va fi sfarsitul lumii

| MioaraParalescu a răspuns:

Pe bune?
Tu te-ai ingrijorat vreo secunda ca vine sfarsitul lumii?

| Mădă0611 a răspuns:

rolling on the floor Chiar credeai? laughing Eu nu, dar speram.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Mădă0611):

De ce sperai la asa ceva?

| Mădă0611 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Eh, acum si tu. De ce ar vrea cineva sa se sfarseasca lumea?

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Mădă0611):

Da chiar asa, am crezut ca nu glumesti laughing
Sunt oameni care chiar isi doresc acest lucru.
Sa speram ca nu o sa prindem noi sfarsitul lumii.
Sarbatori fericite iti urez Mădă!

| Mădă0611 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Si eu imi doresc, desi suntem mai civilizati decat stramosii nostri, suntem inca sociabili in comparatie cu ce vad sa vina, "it's a wonderful time to be alive", si chiar daca e o vorba "daca sunt cateva picaturi de apa murdara intr-un ocean, oceanul tot curat e", poate e murdar si doar cateva picaturi sunt curate thinking

Sarbatori fericite si tie! happy

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Mădă0611):

Adevarat nu vad un viitor prea bun din pacate sad
Imi pare rau de ce a ajuns lumea asta, sper ca atunci cand va veni sfarsitul lumii cu adevarat sa ne ierte Dumnezeu.

| Mădă0611 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Lumea a ajuns bine in comparatie cu ce era, doar ca suntem tot mai multi, o sa ne inmultim tot mai repede, si fie o sa incepem sa ne omoram, fie o sa murim din alte cauze (razboaie, epidemii), chestia e ca mi-e ca o sa ajungem ca in Wall-E (daca nu l-ai vazut, sa-l vezi), fara sa ne revenim.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Mădă0611):

De unde pot vedea si eu wall-e?

| Mădă0611 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Google --> wall-e dvdrip tongue E animatie, dar e fain filmul.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Mădă0611):

Multumesc am sa ma uit happy

| Mădă0611 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

E si de vazut online --> Google --> wall-e online subtitrat. Daca pun link cica incurajez pirateria.
Vizionare placuta!
Multu ca mi-ai amintit de film, chiar ma gandeam ce sa vad de craciun.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru Mădă0611):

Da si eu tot de craciun vreau sa ma uit la el(pentru ca in seara de craciun ma plictisesc acasa si nu am ce face) happy
Si as mai vrea sa vad si filmul ala nou aparut hobbit dar nu stiu unde, l-am tot cautat dar nu-l gasesc.
Multumesc inca o data pentru film mada!
Noapte buna!

| Mădă0611 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Noapte buna!

| CezaraEM explică:

Pai sincer, Nu am crezut in asa ceva niciodata, dar m-am speriat putin :(! Oricum nu mai conteaza, sa dam uitarii...si apropo de asta sa va arat o poza super tare despre asta, intrati aici: http://weheartit.com/entry/46808287/via/cezaramitrea