| S3c0ndSh0t a întrebat:

Ce parere aveti de cuvantul care a aparut azi?laughing "inexactitudini"

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu astept cu nerabdare sa apara Dictionarul Fune(b)riu cu modificarile si adaugirile de rigoare.

4 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Greu de pronuntat straight face

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ză eșec!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Autorul însuşi e o inexactitudine a naturii! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia ne conduc. Idiotii care se cred destepti, doar pentru ca au ajuns in functii de conducere, nu facind cariera, nu avansind treptat, datorita competentelor, ci brusc, prin celebrul PCR (pile, cunostinte si relatii). Asa ne-am imbogatit vocabularul cu "succesuri", "almanahe" si dreak mai stie cite, ca nu le-am retinut pe toate. Partea proasta e ca nu-si arata impotenta intelectuala doar prin exprimare, ci si prin modul dezastruos in care ne conduc. Tocmai pentru ca sint o sleahta de idioti, ne-au adus tara in sapa de lemn.