| Joker3134 a întrebat:

Dupa ce inveti programare poti lucra direct de acasa? Adica gen dupa 1an dupa ce inveti gata esti freelancer? Sau cum ajungi freelancer?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti freelancer cand esti capabil sa duci un proiect la final.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Joker3134):

Cred ca ti s-a mai raspuns de vreo 20 ori la intrebarea asta.

Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai da, legat de freelancer... nu prea conteaza ce faci oricum.

| siriusblack98 a răspuns:

Freelancer poate fi oricine in aproape orice domeniu. Poti creea jocuri si aplicatii pe cont propriu, poti prelua anumite proiecte din partea unor firme iar la terminarea acestora vei fi platit in functie de cum te-ai inteles cu ei, poti realiza tu anumite proiecte si apoi le poti vinde catre cine ofera mai mult. Asta inseamna freelancing.