| sweetyme a întrebat:

Dupa ce mi a scos nervul, mi a pansat si mi a pus un kit la masea, acum imi zvacneste si ma doare f rau si ma doare si in josul gatului, in drept cu maseaua, vaa rog sa mi raspundeti repedesad

2 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Merge si agogalmin, sigur ti a omorat toti nervii?, se mai intampla sa ramana o bucata si sa te doara

| ronin33dan a răspuns:

Este normal sa te doara...ai o rana care acum te doare dupa ce efectul anestezicului a trecut! Ia si tu un vidan, desi este putin cam exagerat.Chiar si un nurofen este suficient!