| SupradozăăDeCrazy a întrebat:

După părerea voastră, care credeţi că este cel mai bun rapper din istorie? Argumentaţi :*. Dau fundiţă :*.

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Rapp-eri buni sunt : Macklemore, Eminem, Jay-Z, 50 cent, Kayne West, Usher, Lil Wayne, Ne-Yo, Snoop Dogg.

Nu sunt cei mai buni din istorie, dar sunt buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ice Cube, Eazy-E, MC Ren, 2Pac, Eminem, Dr. Dre şi ar mai fi suficienţi. Nu există doar unul singur despre care să spui că a fost superior cu mult celorlalţi.

| BornToDie67 a răspuns:

2Pac, 50 Cent, Eminem, Snoop Dogg.Nu poti sa alegi, tocmai pentru ca sunt foarte buni, n-ai putea sa le dai grade de comparatie diferite.winking