| Addaa1998 a întrebat:

Neata TPU!

Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele.
Ce cadou ar trebui sa ii i-au
Ei ii plac orice lucruri, o cunosc f bine
Deci suntem ca 2 surori dar cer parerea voastra in legataura cu cadoul ....deci va ganditi ca ceva frumos si interesant sa ramana ca amintice
Face 13 ani
Va rog TPU
Va rog multe raspunsuri
Dau funda raspunsului care ii i-au si cadoul

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

Inseamna ca ii cunosti destul de bine gusturile, deci ai putea in primul rand sa-i iei o felicitare si o bijuterie (inel, bratara, colier, cercei), un parfum, o bluza, sau un ceas

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca spui ca sunteti ca 2 surori inseamnaca ii stii gusturile, asa poate poti sa ii iei un parfum, o bijuterie, si ar fi frumos sa mergeti amandoua in oras la o pizza sau la un suc happy Sper ca te-am ajutat! Bye!

| alexandra2859 a răspuns:

Iai o bretara cu i love you si ia-ti si tu una si sa o aveti amundoua cum le-a luat mia fetelor din gasca ei in rebeldebig grin

| dienuta1990 a răspuns:

Poti sa-i iei o bluza frumoasa sau sa-i cumperi o bratara cu numele ei.
Poti sa-i cumperi o carte despre vreun oras pe care stii ca vrea sa-l viziteze.
Sper ca te-am ajutat.

| Addaa1998 explică:

Mersii tuturor!
Daca mai primesc comentarii am sa dau funda

| Zuzazozo a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un lantic cu o inima in care sa fie o poza cu voi doua, sau un lantic sau o bratara cu BFF.

| CamiiBăă a răspuns:

Poti sai iei bijuterii, o floare.In orice caz, Intentia conteaza :*.

| Adryanna2000 a răspuns:

1.un ursulet cu un mesaj
2. poti sa pui o poza cu voi doua in rama sau doar cu ea
3. poti sa-i faci un obiect personalizat
4. poti sa-i iei imbracamite sau pantofi
5. puteti iesi in oras la un suc
6.ii poti aduce prajituri(sau ii poti face)
7.ii poti lua o pereche de cercei sau o bratara sau un lantisor
8.ii pti lua un animalut(sa fie pui de preferat)
Sau orice lucru care te gandesti ca i-ar placea.

| sweettkarina97 a răspuns:

Fa-i o felicitare pe care o desenezi si poti la sfrasit sau la inceput sa scrii o poezie si in felicitare sa aiba un plic mai mic in care ii poti pune o bratara sau un lantisor. sper ca te-am ajutat

| gabriela02 a răspuns:

Fai un cadou personalizat

| FunDays a răspuns:

Neaparat ceva personalizat, bijuteriile personalizate sunt foarte frumoase, bratari, medalioane, cercei, inele...
http://www.bijuterii-personalizate.ro

| Kisssssss a răspuns:

Sunt magazine speciale care iti scriu pe tricouri, si poti sa ii faci un tricou care sa scrii pe el " I love sis " si ii mai poti lua si un lantisor cu o inimioara care se desparte in 2 si jumatate sa i-o dai ei si jumatate sa o pastrezi tu. Funda puppy dog eyes

| Mire23 a răspuns:

Ai putea sa ii faci un cadou facut de tine ceva bratara impletita cu numele ei, parfum, o pereche de blugi, o bluza frumoasa... sper ca iti va fi de folos

| Pollyyy a răspuns:

Buna! Pai prietene tale, ii poti lua un ceas foarte frumos! O floare chiar daca aia nu ramane amintire, este un gest frumos sa dai flori chiar daca sunteti amandoua fete! Un parfum care sti ca ei i-ar placea! Un evantai daca nu are, si ar fi defolos pentru ea! O felicitare! Un ursulet de plus pe care scrie esti prietena mea cea mai buna sau te iubesc(daca sunteti cele mai bune prietene)(sau cana cu asa ceva daca nu gasesti usulet) Sau un portofel daca i-ar fi defolos! Sau un cadou care simti tu ca i-ar placeaEu ti-am dat exemple ca doar nu o sa le i-ei pe toate presupun.P:s sau un urs de-al mare cu 40/50 de lei\ ala chiar ca se poate tine ca amintire.chiar daca sunteti mari! Eu am 11 ani astea's parerile mele de cadou acum. poate iti da altcineva un raspuns mai bun Succes! inca ceva poti sa ii ie-i o inimioara care apasa pe ea si zice I LOV YOU inima micuta! Repet:SUCCES!

| lorenacat2000 a răspuns:

Poate i-ar placea o perna cu poza ei pe una din fete si pe cealalta cu voi dou sub scriind Forever Friends / Best Friend / La multi ani! etc. Eu cadou de genu i-am facut cmbp-ului meu!

| Alexandrina12 a răspuns:

Poti sa-i faci o bratara a prieteniei