| UzOm a întrebat:

Dupa parerea voastra, exista oameni normali mintal? Eu unul nu cred.

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Exista oameni echilibrati, dar "normal" nu este nimeni.

14 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Mai exista rolling on the floor.

| Kaℓi a răspuns:

Normalitatea nici macar nu exista.

| Drimmero a răspuns (pentru Kaℓi):

In Romania este si normal sa nu existe, poate aici faci tu aluzie! Mentalitatea romaneasca este de-a dreptul bolnava, prea multi vor sa copiezi mentalitea americana unde acolo normalitatea este lasata pe planul secund, asa si Romania!

| T0T a răspuns:

Atunci ce înseamnă normalitatea?

| UzOm explică (pentru T0T):

Eu unul consider ca normalitatea (mintala) se poate intalni doar la cei care au reusit sa atinga un anume prag spiritual (EX: GURU), in rest "fiecare avem cate un stol de pasarele". Cat despre definitia normalitatii (luata in general), consider ca nu poate fi definita.

| T0T a răspuns (pentru UzOm):

Cineva care consideri că a ajung la un rang așa superior(de ex. guru ăla al tău) ți se pare că e normal? Eu aș zice mai degrabă că normalitate este între superioritate și inferioritate. Cât despre nebunie, în limite acceptabile, îi ok, i enjoy it.

| UzOm explică (pentru T0T):

Fiecare crede dupa cum il taie capul. Ma bucur ca nu ai raspuns cu agresivitate. Oricum nu cred ca exista o linie de plutire intre superioritate si inferioritate, bine si rau, deoarece intotdeauna vom avea de ales.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu, nu! Eu doar de obsedati si de psihopati am avut parte!

| Florentina9210 a răspuns (pentru UzOm):

Nu rade, ca acum nu mai scap de ei!

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Esti tu prea dulce de asta

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Daca am fi normali nu am fi sclavi, suntem niste prosti

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc! Desi am un atu. Mi-am creat si probleme.

| ksaoswh a răspuns:

Eu nu prea cred ca exista oameni normali mintal.