| Cristian226 a întrebat:

După părerea voastră magazinele non stop ar trebui închise în anumite momente de exemplu Crăciun, Paște, noaptea de revelion? După părerea mea da, deoarece toată lumea ar trebui sa aibă dreptul sa fie libera de Crăciun sau în seara de Anul Nou. Sa fim serioși de Crăciun sau revelion toată lumea are pregătit devreme toate cumpărăturile, mâncare, bautură tot ce este nevoie.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si cine te a mintit ca nu sunt sunt inchise?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bine, bine. Inchidem magazinele.
Dar lasi acasa si ospatarii, bucatarii, personalul de la urgente, benzinarii, armata, taxi?

| Freya1 a răspuns:

Magazinele non spot normal ar trebui sa isi respecte denumirea, dar nu o fac.Deci da, ar trebui să fie deschise si de sărbători dar sa vândă patroni.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Daca tot vrei sa inchizi magazinele non-stop pune frate si da liber si la militarii care fac paza la unitati ca ei sigur ar vrea