| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca 99% din criminali sunt barbati

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

De fapt eu chiar am studiat asta si procentul a fost de 50% pana acum intre femei criminale si barbati criminali{chiar daca eu consider ca femeile au fost mereu criminale}>. Cica s-a facut in nou studiu si din 2013 femeile vor fi inca mai agresive si perverse.Procentul se va schimba la 60% f 40% b criminalitate

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e chiar adevarat pentru ca sunt si multe femei criminale

| ema1ih a răspuns:

Nu cred, probabil este in jur de 60-70%, dar in niciun caz 99%...

| xXdoareuXx a răspuns:

Sincer chiar nu stiu. cred ca nu adica sunt destul de multe si femei. dar asa ca o paranteza Astfel, 40 la sută dintre bărbaţi cu parul șaten sunt considerați infideli, 32 % dintre cei cu păr negru, blonzi (20 la sută) și roşcat (5 la sută).
Dintre femeile care au înșelat și au fost expuse pe site -ul CheaterVille, 42% au părul blond, 23% roşcat, 20% sunt şatene şi 11% au părul negru...dar la aia cu criminalii m-ai inchis

| LolaLollita a răspuns:

Ma indoiesc profund. Nu subestima femeile! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred sa fie un procent asa mare, dar trec de 50% sigur...

| cristiiiiiii a răspuns:

Nu este un procent foarte mare. Cred ca mai potrivit era undeva in jurul de 60-65%

| Antoniacopiluța a răspuns:

Nu cred ca ar fi un procent asa mare.Si unele femei sunt criminale.

| Juleuuss a răspuns:

Nu cred.

| allison20 a răspuns:

Nu e adevarat.

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nu, de unde ai scos procentul ăsta?

| neca a răspuns (pentru HeresyoftheUnknownGod):

Am vazut o intrebare tot aici pe TPU unde intreba de ce 99% din barbati sunt criminali si numia venit sa cred ca statistica asta e buna asaca am pus o intrebare sama asigur