| SuntPrezent13 a întrebat:

E adevarat ca acum la ramta primesti si locuinta? M-as mira adica gata intri ai salariu bun iti da si apartament pana la urma te mai si insoara astia

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Gratuit nu iti da nimeni, daca ar fi asa pun pariu ca te tine sclavul casei cu termeni & conditii ascunse. Mergi pe cale legala daca vrei un imobil.

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ce este "ramta"?
Ca sa primesti locuinta, trebuie sa te intorci in timp, inainte de 1989.

| doctorandus a răspuns (pentru Yuoia):

Corect, ce e "ramta"?

| SuntPrezent13 explică (pentru mgtow):

Armata pardon

| SuntPrezent13 explică (pentru doctorandus):

Armata

| mgtow a răspuns:

Armata iti plateste chiria, si 40% reducere la haine. Pensie la 40 de ani ai timp sa te saturi de viata dupa

| Yuoia a răspuns (pentru SuntPrezent13):

In armata nu primesti locuinta. Dar ti se deconteaza chiria.

| Lukasssz a răspuns:

Nu da nimeni ceva moca