| mgtow a întrebat:

Sant prins intre 2 pereti, taicameu are o locuinta intr-un bloc modern de parca zici ca e din anul 2030 cand intri in scara si urci pana in apartament mi-a zis ca pot locui acolo din octombrie pana cand vine din strainatate dupa 3 ani sau 2. Maicamea detine un apartament dar mi-a zis ca vrea sa il vanda si sa cumpere altul pentru ca pe mine ma afecteaza zona unde stau ma trezesc mai devreme sa merg la munca si daca as sta in oras am timp sa plec mai tarziu la servici. Deaceea mi-ar conveni sa ma mut la el si in aia 3 ani daca maicamea reuseste sa cumpere alt apartament ma mut. Amandoi sant plecati din tara si divortati, imi zicea maicamea sa incerc sa pun si eu niste bani deoparte ca sai fie mai usor la plata celuilalt imobil dar nici eu nu prea am rabdare sa mai stau inca un an asa pana reuseste sa isi schimbe locuinta... ce sa fac?

1 răspuns:
| CosminC86 a răspuns:

Adica sa te muti in locuinta mamei tale, sau a tatalui? Muta-te unde ti-e tie cel mai bine.