| anonim_4396 a întrebat:

E adevarat ca atunci cand cumperi un pat, vine la pachet si o fantoma care te bantuie noaptea si un set de vise complet diferite de ceea ce visai inainte?
Si calitatea viselor si groaza fantomei, sunt mai slabe sau mai puternice in functie de cat a costat patul?

22 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

La ultimul pat pe care l-am cumparat mi-a dat si o gonflabila.

| Dariusuu a răspuns:

E adevarat ca te inselli.

Am vazut de mult un episod la Cartoon Network, ceva de genul. Cainele fricos se numea, tot asa era ceva de genul.

Nu e adevarat.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Dariusuu):

Courage the Cowardly Dog. Aşa se numea.

| Dariusuu a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Exact.

| Solsagan a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Na, bre.
Curaj, câinele cel fricos sau Courage, the Cowardly Dog.
Da, sună mai mişto în engleză, dar merge şi în română.

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Solsagan):

Mai taci femeie, că ştiu. Courage e preferatul meu.
Am vrut să spun că nu se numea "Câinele fricos " şi atât. Am dat titlul original, în engleză, că aşa am avut eu chef. no talking

| Solsagan a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Bine, bine.
Mâine să-mi aduci aminte, când intru pe mess, să-ţi trimit nişte poze cu o pleată mişto. De ce nu ai mai intrat în seara asta, bleago?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru Solsagan):

Stai, că intru acum. Deşi mai am de scris. Mult.

| anonim_4396 explică (pentru Solsagan):

Bwahahaha! ai fost suspendata. Ce rusineeee!

| fadnox a răspuns:

Aha, cand mi-am luat o saltea m-am pomenit intr-o seara cu-n varcolac...

| Deliα a răspuns:

laughinglaughinglaughingNu exista fantome

| anonim_4396 explică (pentru Deliα):

Eu cred in fantome, daca nu crezi in ele, nu ai cum sa le vezi.

| AnneMarye001 a răspuns:

Cred ca te-ai uitat la prea multe filme cu fantome. Fantome nu exista doar in mintea ta, tu le produci si ganditute ca ele exista vor veni mereu si vor fi langa tine in permanenta.Nu te mai gandi la asa ceva si vei vedea ca nu exista. Poti dormi linistit stai calm

| anonim_4396 explică (pentru AnneMarye001):

Cred ca ai vazut tu de prea multe ori replica aia cu filmele, ele exista si eu vorbesc cu ele!

| Wøodenpints a răspuns (pentru AnneMarye001):

Crezi în Dumnezeu?

| AnneMarye001 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu inteleg rostu la aceasta intrebare

| AnneMarye001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci eu nu team jignit, eu ti-am zis un sfat sa incerci sa nu te gandesti la ele.Eu in fantome nu cred dar in spirite da si am dovezi pe propriul corp(nu-s somnambula). Daca vrei sa ma iei in considerare bine daca nu e problema ta.Si sa stii ca eu nu raspund la intrebari ca sa imi bat joc, nu acesta e motivu pentru care mi-am facut cont

| Wøodenpints a răspuns (pentru AnneMarye001):

Te-am întrebat dacă crezi în existenţa acestei presupuse entităţi. Da sau nu? Îţi spun după de ce am întrebat asta.

| AnneMarye001 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da cred

| Wøodenpints a răspuns (pentru AnneMarye001):

Atunci cum de nu crezi şi în fantome, că prin definiţie, o fantomă este cam aceeasi chestie cu dumnezeu. O prezenţă pe care nu o vezi, dar de fapt se spune că există.

| anonim_4396 explică (pentru AnneMarye001):

Dar nu te-am jignit bantuito...

| AnneMarye001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu bantuita? nea