| MrNuggets a întrebat:

E adevarat ca daca esti virgin esti fraier? Eu nici schema cu "mana" nu fac, si ma doare undeva de ce cred toti labarii de ce fac cu viata mea

Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Eu in locul tau mă apucam de kickbox și îi răduceam la tăcere. E adevărat că dacă nu ai iubita,prieteni,relație ești fraier,așa ești perceput că astea sunt standartele societății contemporane care din punctul meu de vedere sunt niste standarte absurde,iar cine nu se regăsește în ele e prost,fraier sau handicapat dupa perceptia lumii,dar noi ca popor nu suntem educați,civilizați,ogramada de tineri se drogheaza toată ziua și ascultă manele și se bat,judeca,barfesc,critica judeca,noi pe bună dreptate suntem văzuți ca țigani că nu doar țiganii sunt cretini sunt și români cu grămada care au rămas cu mindset-ul acela comunist, cu tiparul acela, unii sunt așa de idioți că nici nu știe ce aia depresia sau anxietatea dar știe în schimb să judece sa arate cu degetul deși majoritatea românilor și țiganilor sunt inculți și agramați, hotul striga hot, așa e la noi!

7 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Rautatile altora sunt propriile lor mizerii din tomberoanele lor de creiere si vieti pe care le arunca pe altii fiindca le da mizeria pe afara.

Eu minteam in scoala ca nu mai sunt virgina ca sa fiu si eu "smechera".

Acum, ma indrept spre 30 de ani, am un aspect placut insa nu vreau sa am aventuri si nici sa ma ofer daca persoana care ma vrea nu imi dovedeste asta si nu ne concretizam legal relatia.

| 4evergentleman a răspuns (pentru Sophieka):

Ești virgina?laughing

| Sophieka a răspuns (pentru 4evergentleman):

Nu. Am inceput viata sexuala la varsta "maturitatii" dar nu imi place sa am aventuri.

| Sophieka a răspuns (pentru 4evergentleman):

Si daca as fi fost, n-ar fi nimic de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După mentalitatea superficială a unora, da, ești considerat fraier dacă ai o vârstă "înaintată" și nu ți-ai pierdut încă virginitatea.

| Lrs2015 a răspuns:

Du te la munca...laughing rolling on the floor

| Ararat a răspuns:

Atunci de ce ai pus intrebarea asta?