| ionutbrezeanu a întrebat:

E posbil sa mori virgin? Sunt cam ciudat eu asa de fel si voiam sa aud raspunsurile voastre.Se poate asa ceva? P.S: Ma doare undeva daca imi spuneti ca sunt ciudat, fraier sau prost sau imi adresati alte injurii. Vreau doar sa aflu parerea voastra tongue

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa mori virgin la batranete din cauza ca nu ai vrut sa faci sex nu cred( ori a avut o boala ce nu i-a permis ori a fost asexual). Asexual= nu este atras de niciun sex( femeie sau barbat). Nu se poate intampla la un om sanatos si normal.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal ca poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce?

| ionutbrezeanu explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca as vrea sa mor virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nimeni nu moare virgin, viata ti-o trage macar o data."

Acum, serios vorbind, normalc a poti sa mori virgin, crezi ca nu exista persoane care nu au facut sex niciodata? Eu de exemplu daca ar fi sa ma calce un tir maine si sa mor, o sa mor virgin.

| Nanami利 a răspuns:

Daa,logic ca se poate.Desi cica nimeni nu moare virgin ca viata le-o trage la totihee hee

| licurici77 a răspuns:

Pai se poate.de exemplu maicutele mor virgine