| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

E adevarat ca daca sunt gay sau ateu acolo la musulmani, ma executa?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am vazut sa omoare lesbiene - homo.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mgtow):

Lesbiene in mai putine tari, dar barbati da. Si unde mai pui ca in unele tari sunt ucisi de populatie prin lapidare.
Nu prea ai vazut deoarece se ascund, ca doar cine vrea sa fie omorat? Inainte de '89 de cati homosexuali stiai?

| T0T a răspuns:

Și creștin, dacă ești, poți fi executat.

| Celcestietot a răspuns:

Coranul spune că cei care sunt gay trebuiesc pedepsiți, dar nu zice în ce mod și un musulman cult nu va executa un ateu.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, sunt 11 tari unde homosexualii barbati sunt pedepsiti cu moartea in diferite moduri: Yemen, Iran, Irak, Mauritania, Nigeria Qatar, Arabia Saudita, Somalia Sudan, Emiratele Arabe Unite, Brunei.
Uite aici gasesti totul despre legaitatea homosexualitatii in lume, https://ro.wikipedia.org/......3%AEn_lume

| aumih16 a răspuns:

Depinde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca un strain merge acolo si e ateu-->cel mai probabil nu va pati nimic.
Daca e gay si se manifesta public. nu o sa se termine cu bine pentru el, valabil nu numai in tari musulmane.
Daca exemplu u te-ai fi nascut intr-o tara radical musulmana si ai zice ca vrei sa devii ateu, sa te lepezi de Alah. da ai ajunge la inchisoare sau mai rau, la fel daca spui ca esti gay.