| Danger30 a întrebat:

Este adevarat ca exista si musulmani care mananca porc?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nimic mai adevarat. Nu toti respecta la sange religia sau traditia nicaieri in lume indiferent de cultura, rasa etc. Musulmanii nu sunt niste roboti facuti la indigo. Am trait 1 an in Orientul Mijlociu cu ei si sunt oameni ca toti oamenii. Incearca sa fenteze si ei posturile si altele ca si noi pe ascuns etc.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si porci care mănincă musulmani?

| Danger30 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Acum vorbesc serios, am facut un pariu cu un prieten si vrem sa vedem cine castiga laughing

| minrest a răspuns:

Daca e un musulman laic, cum sunt turcii si tatarii din Dobrogea, daca vine sa zicem la Bucuresti, se mai inampla sa se uite bine prin local sa nu fie vreun constantean si sa comande un cotlet.

| Clorox a răspuns:

Depinde de persoana, eu am fost musulman si am mancat si carne de porcwinking
Dar teoretic nu!

| eminescuhipiot a răspuns:

Religia le interzice, dar exceptii sunt fiindca nu toti respecta.