| gemeni6226 a întrebat:

E adevarat ca dupa plins vine ris? Adica v-i s-a intimplat sa fiti rau nefericiti si dupa ce ati plins una buna sa v-i se rezolve a doua zi sau in timp problemele? Multumesc de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da,eu mereu gasesc ceva amuzant in orice, asa trec peste multe rele, fara simtul umorului nu as putea trai o zi, nu stiu cum uni pot trai fara sa vada ceva amuzant, se stie ca persoanele amuzante au o stare de sanatate mai buna ca cei negativisti

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu este o regula, insa la mine cam asa a fost. Dupa plans a venit ras. Am avut un noroc extraordinar in ultimul timp, nu ma refer ca am castigat ceva, ci am rezolvat niste probleme foarte grave, probleme, insa, pe care nu vreau sa le expun aici (mai am prieteni care mai intra pe TPU, nu trebuie sa stie ei totul). Cert este ca Dumnezeu le rezolva pe toate, trebuie doar sa nu disperi.

| T0T a răspuns:

Nu neapărat.

| LoveSleep a răspuns:

Problemele nu "se rezolvă", problemele "le rezolvi".

| J0B0MAT a răspuns:

Da,mi s-a inatmplat.Dar nu chiar toate problemele se rezolva asa repede, dar incerc sa nu ma gandesc la ele.

| OoBunnyoO a răspuns:

Uneori, nu intotdeauna.
Dar mie de regula, problemele mi se par mai putin grave a doua zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar după plâns vine tot plâns.