| UnAdolescentTimidSiSincer a întrebat:

E adevarat ca fetelor le plac baieti care fumeaza? N-am fumat pana acum dar un prieten care are succes cu fetele mi-a spus ca asta ar fi secretul, desi eu nu prea cred.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu e adevarat, mai mult tine de aspectul fizic nu ca fumeaza

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fetelor fara simt de raspundere, le plac "needucatii". E o chestie oarecum naturala, cum si noi ne uitam dupa posterioare, inclusiv dupa alea pe care nu vrem sa le f tem.
Intr-adevar, fumatul vinde o oarecare imagine mai atragatoare. Te ajuta sa agati petarde, aproape la fel de mult ca si condusul unei masini smechere, sau mersul in localuri de fite.
Eu fumez de multe ori cu fete, ca e o abordare mai lejera "hai la o tigara", decat la o cafea, suc sau plimbare.
Dar trebuie sa fii destul de prost, sa ajungi sa fumezi cronic, mai ales cu scopul asta laughing

| Lioana a răspuns:

Categoric nu. E chiar deranjant. Acum depinde și de genul de fete pe care vrei sa le atragi. Dacă vrei să ai parte de simpatia fumătoarelor, poate că pe ele nu le deranjează dar nu cred că e un criteriu de alegere nici la ele. Personalitatea ta e cea mai importantă.

| drutzix a răspuns:

Pui printre cele mai retarde intrebari pe site-ul asta, si asta spune multe