| RamonikRamn a întrebat:

E adevarat ca mintile cele mai luminate au cele mai ciudate ganduri in toate domeniile?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De unde i ti vin aceste intrebari luminatule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e intotdeauna valabil si nu in toate domeniile.
De exemplu, Albert Einstein a revolutionat matematica si fizica prin ideile sale inovatoare dar nu putem spune ca a revolutionat industria modei sau ca a avut vreo contributie in ceea ce priveste acest domeniu.

| Strwberrs a răspuns:

Da. Dar nu mereu. Mintile cele mai luminate sunt cele care stiu de Doamne iarta-ma vorbesc sau gandesc. Deci e partial corect ce ai zis si partial nu. Raspuns castigator?