| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt mai frumoase româncele sau basarabencele? Motivaţi răspunsul.

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Romancele sunt frumoase love struck, dar respectul de sine e poate ceva mai scazut decat al altor femei ce provin din alte medii alte nationalitati si bineinteles si alte mentalitati. Mentalitatea si starea materiala si chiar si cea psihica e foarte importanta pentru fiecare dintre noi pentru a ne mentine frumusetea exterioara incat si cea interioara.

| scumpica002 a răspuns:

Romancele nu stiu de ce